मुसिकोट नगर खेलकुद बिकास समितिको आयोजना र लियो क्लव अफ गुल्मी सालिमेको सहकार्यमा ग्वादिकाचौर खेल मैदानमा बृक्षारोपण

गुल्मी । मुसिकोट नगर खेलकुद बिकास समितिको आयोजना र लियो क्लव अफ गुल्मी सालिमेको सहकार्यमा ग्वादिकाचौर खेल मैदानमा बृक्षारोपण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । ।

गुल्मीको मुसिकोट नगरपालिकाको सहयोग र मुसिकोट नगर खेलकुद बिकास समितिको आयोजना र लियो क्लव अफ गुल्मी सालिमेको सहकार्यमा गुल्मीको मुसिकोट नगरपालालिका वडा नं ४ मा रहेको मुसिकोट नगरपालिकाको गौरवको योजना अन्तरगत पर्ने ग्वादिकाचौर खेल मैदानमा बृक्षारोपण गरिएको हो ।

शनिबार ग्वादिकाचौर खेल मैदानमा गरिएको बृक्षारोपणमा असोका, छतिबन र लिचिका कारिब २०० बिरुवा रोपिएको मुसिकोट नगर खेलकुद बिकास समितिका अध्यक्ष संदिप खत्रीले जानकारी दिनुभयो ।

मुसिकोट नगर खेलकुद बिकास समितिका अध्यक्ष संदिप खत्रीको नेतृत्वमा सम्पन्न बृक्षारोपण कार्यक्रममा जनप्रतिनिधि, पुर्व जनप्रतिनिधि, बिभिन्न संस्थाका प्रमुख, सुरक्षाकर्मी,शिक्षक तथा कर्मचारी, क्लव तथा आमा समुह, ब्यबसायी, युवा व्याक्तित्व लगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय