काठमाडौं, ६ बैशाख । कलाकारहरु भुवन केसी र रवीन्द्र खड्काले एमाले परित्याग गर्ने भएका छन् । उनीहरुले भोलि (बुधबार) रिपोर्टर्स क्लब नेपालमा पत्रकार सम्मेलन गर्दै एमाले परित्याग गरेको घोषणा गर्न लागेका हुन् ।


पछिल्लो समय पार्टीले बेवास्ता गरेको भन्दै उनीहरु असन्तुष्ट थिए । केसी र खड्का दुवैले स्थानीय तहको निर्वाचनमा टिकट पाउने अपेक्षा गरेका थिए । तर, पार्टी नेतृत्वले टिकट दिने बेवास्ता गरेपछि उनीहरु दुवैले पार्टी त्याग्न लागेका हुन् ।

केसीले काठमाडौं महानगरपालिकाको नेतृत्वमा चुनाव लड्ने चाहना राखेका थिए । उनले यसबारेमा पार्टी नेतृत्व पँक्तिलाई पनि जानकारी गराएका थिए । तर, नेतृत्वले उनलाई टिकट दिन अस्विकार गरेपछि उनी असन्तुष्ट थिए ।

अर्का कलाकार खड्का भने काभ्रेको पनौती नगरपालिकाबाट मेयरमा उठ्न चाहन्थे । उनलाई पनि एमालेले टिकट नदिने भएपछि उनी अब कांग्रेसमा प्रवेश गर्ने बताईएको छ ।

कांग्रेसले भने उनलाई पनौती नगरपालिकाको मेयरको टिकट दिने आश्वासन दिएको छ । भुवन केसी त अधिवक्ता स्वागत नेपाल नेतृत्वको उन्नत लोकतान्त्रिक पार्टीबाट काठमाडौंको मेयरमा उठ्ने चर्चा थियो । तर, पछि केसीले फेशबुकमार्फत आफू अहिले मेयरमा उठ्न असमर्थ रहेको स्पष्ट पारेका थिए ।

 

सेयर गर्नुहोस
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here