लियो क्लब अफ गुल्मी सालिमेले सुरु गर्यो न्यानो लुगा संकलन तथा वितरण अभियान

मुसिकोट । लियो क्लव अफ गुल्मी सालिमेले Lions club international का जन्मदाता Melvin Jones को जन्मदिनको अबसरमा न्यानो लुगा संकलन तथा वितरण अभियान सुरु गरेको छ ।

कलवले शुक्रबार मुसिकोट नगरपालिका वडा नम्वर ७ वामी बसपार्कमा दीप प्रज्वलन गरी Melvin Jones को १४४ औ जन्मदिन मनाएको हो । यसै अबसरमा लियो कलव अफ गुल्मी सालिमे र जिउदो शालिक फाउन्डेसनको सम्युक्त आयोजनामा आजकै दिनदेखी न्यानो लुगा संकलन तथा वितरण गर्ने ‘Warm Clothing Campaign’ ,’Donate clothes and warm the hearts ‘ भन्ने नारासहित शुभारम्भ गरेको क्लवका अध्यक्ष पुजन सापकोटाले जानकारी दिनुभयो ।

कलवले समस्त आमा बुवा , दाजुभाइ, दिदिबहिनि तथा सम्पुर्ण महानुभावहरुलाई आफ्नो घरमा प्रयोगमा नआएका , साघुरा भएका, सफा र सुरक्षित प्रकारका ओड्ने बिछ्याउने, लगाउने खालका लुगाहरु दान गरेर पुण्य कर्म गर्न अपिल गरेको छ ।

कलवले आयोजना गरेको उक्त जन्मउत्सव कार्यकर्ममा Lions Clubs International, Lions District 325P, District Deputy Treasurer. बिष्णु कुवँर, नवखबर डटकमका सम्पादक बिष्णु प्रसाद आचार्य, स्थानियसङ्गै कलवका पदादिकारी लगायतको उपस्थिति रहेको क्लवका ज जनसम्पर्क आधिकृत बिबेक काफ्लेले जानकारी दिनुभयो ।

कलवले यस अघी मुसिकोट ७ वामीटक्सार गुल्मीले सडक दुर्घटना कम गर्ने उद्धेश्यले सडक ऐना, बजार क्षेत्रका विभिन्न ठाउँमा ट्राफिक सचेतना लेखिएका बोर्ड र फोहोर राख्ने डस्बिन राखेको थियो ।

 

प्रतिक्रिया

सम्बन्धित खवर

ताजा समाचार

लोकप्रिय