file photo

सागर भण्डारी, गुल्मी । मुसिकोट नगरपालिकाको ५ वर्षे आवधिक योजनाका लागि निर्माण गरिएको प्रारम्भिक खाका प्रस्तुत गरिएको छ ।


नगरपालिकाले नगरपालिकाको समष्टीगत विकास समेटेर निर्माण गर्दै गरेको ५ वर्षे योजनाको प्रथम नगर विकास योजनाको प्रारम्भिक खाका प्रस्तुत गरिएको हो ।मुसिकोट नगरपालिकाको प्रथम आवधिक विकास योजनाको मस्यौदा तस्तावेज प्रस्तुती तथा सुझाव सकंलन गर्ने उद्धेश्यले आयोजना गरिएको कार्यक्रममा योजनावि प्रेम दुवाडीले उक्त खाका प्रस्तुत गर्नुभएको हो ।

मुसिकोट नगरपालिका क्षेत्रभित्रको सम्भाव्यता अध्ययन गरी योजना निर्माण गरिएको हो । नगरपालिकाका प्रमखु, उपप्रमुख, वडा अध्यक्षसहित कार्यपालिका सदस्य, कर्मचारी, सरोकारवाला निकायका प्रतिनिधि र प्राविधिक टोलीसहितको सहभागितामा यसअगाडी नगरपालिकाले कार्यशाला सम्पन्न गरेको थियो ।

प्रस्तुत योजनामा आवधिक योजनाको खाका, दीर्घकालिन सोच, विकासको प्रमुख सम्भावना तथा अवसरहरु, विकासका प्रमुख समस्या र चुनौतीहरु, निर्देशक सिद्धान्त लगायतका विषयमा छलफल गरिएको थियो । उक्त छलफल भोलिसम्म चल्नेछ ।

थप जानकारिका लागि यहाँ किलिक गर्नुहोस् ्

सेयर गर्नुहोस
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here